Pleťový peeling s regeneračnými účinkami

Tento regeneračný cyklus je veľmi dôležitý – zabezpečuje pleti pravidelnú obnovu nových buniek na tvári a zbavuje ju tých starých. Tieto staré odumreté bunky je potrebné z povrchu pleti pravidelne odstraňovať, aby naša pleť nepôsobila mdlo a nezdravo. V takom prípade je štandardné čistenie či odličovanie pleti nedostačujúce, pre hĺbkové čistenie a odstránenie odumretých kožných buniek je vhodnejšie siahnuť po pleťovom peelingu na tvár.

starostlivosť o pleť

Prečo je ošetrenie peelingom dôležité? Okrem toho, že zbaví pleť odumretej vrstvy kože, hĺbkovo ju vyčistí od voľných radikálov a toxických poškodení, „nakopne“ proces obnovy nových buniek (v podstate urýchli automatický mesačný obnovovací cyklus), dodá pleti jej prirodzenú vlhkosť, je mimoriadne nápomocný v boji proti starnutiu a znižovaniu tvorby vrások, zabezpečuje elasticitu pokožky a jej sviežosť.

Použitie pleťového peelingu je veľmi jednoduché. Stačí si ho naniesť na tvár s vynechaním okolia očí a úst a pomalými krúživými pohybmi pleť masírovať. Tlak prstov na tvár by nemal byť príliš silný, stačí jemný na dosiahnutie želaného efektu a očistenia. Príliš silné tlačenie by mohlo spôsobiť začervenanie a podráždenie pokožky. Jemné mechanické čistenie je dostačujúce na to, aby bola Vaša tvár ozdravená, svieža a prirodzene krásna. Pleťový peeling stačí na zrýchlenie regenerácie kože používať s pravidelnosťou raz do týždňa, navyše jeho pravidelné používanie slúži ako prevencia pred vznikom akné.

pleťový peeling

Náš vysoko účinný peeling Shemen Amour so zlatom a harmančekom s unikátnym a inovatívnym zložením spomaľuje nielen proces starnutia pokožky a eliminuje pigmentové škvrny, ale efektívne dopraje pleti intenzívnu starostlivosť. Po jeho použití je pleť do hĺbky vyčistená, vypnutá, elastická a nádherne svieža. Každá z nás si vie nájsť chvíľu času navyše na to, aby sa mohla rozmaznávať. Vaša pleť sa Vám za to odvďačí, a Vy si môžete užívať krásny pocit sviežej a mladistvej pokožky bez vrások s úsmevom na tvári.

Publikován

Aktualizován

Author

Kategorie

Nezařazené