Ako si užiť erotickú masáž, aby vás naozaj bavila

O erotických masážach sa toho rozpráva veľa, ako vás dovedú k vyvrcholeniu, a ako si užívate príjemnú atmosféru s dievčaťom, čo sa v tej chvíli venuje len vám, ale málokde sa dočítate o tom, ako sa na ňu pripraviť, aby vás skutočne bavila.

pekný kvet

Ste to, čo jete – viete, že vegetariáni žijú spokojnejším životom? Po prvé sa karmicky nezaťažujú násilnou smrťou zvierat, po druhé nezaťažujú svoj tráviaci trakt množstvom odpadu z hnilobných procesov pri trávení mäsa, po tretie sa ich netýkajú stresové hormóny, ktoré v mäse pri zabití zvieraťa vždy sú, a po štvrté nezapáchajú. Pach ľudského potu je u jedákov mäsa niekedy až neznesiteľný, obsahuje mnoho toxického odpadu, a je to tiež jeden z hlavných dôvodov nepríjemného zápachu z podpazušia a chodidiel. Ak si chcete užiť erotickú masáž, znížte konzumáciu mäsa na minimum, jedzte viac strukovín, celozrnných obilnín, zeleniny, ovocia a orechov, a uvidíte, že sa to prejaví aj na vzťahu masérky k vašej osobe. Ženy sú veľmi citlivé na pach potu a zapáchajúci muž im určite imponovať nebude, aj keď sa pred masážou osprchuje.

masážny salón

Strážte si svoje emócie – byť emotívnym človekom je dôležité, ženy a dievčatá majú obvykle radšej mužov emotívne nastavených, ktorí sa dokážu uvoľniť a prejaviť skôr spontánne. Táto vlastnosť je ženami považovaná za zásadnú najmä pri zakladaní rodiny a pre manželstvo. V erotickom masážnom salóne síce zrejme nevestu hľadať nebudete (aj keď to nie je vylúčené), ale na masérku môžete zapôsobiť oveľa príjemnejšie, než ľudia, prezývaní ako „netykavky“ alebo „studený psí ňufák“. Ak ste emotívni, potom si ale tiež strážte kvalitu emócií, a s tými negatívnymi (deštruktívnymi) emóciami závisti, zášti, zloby, vypočítavosti či manipulácie pribrzdite, utlmte ich, alebo ešte lepšie zbavte sa ich nadobro. Negatívne emócie nikto k životu nepotrebuje a dokážeme sa bez nich zaobísť.

Publikován

Aktualizován

Author

Kategorie

Podnikanie