Nová technológia prichádza

Spoločnosť Lenovo predstavila nové produkty na náš trh. Jedná sa o pracovné notebooky a desktopy od tejto značky. Najväčšiu pozornosť dostáva pozornosť zástupca novej generácie, jedného z najľahších a najtenších notebookov na svete, ktorým je ultrabook ThinkPad X1 Carbon 5. Piata generácia notebookov X1 Carbon sa môže pýšiť nízkou hmotnosťou 1120 gramov a profilovou tenkosťou len 15,95 milimetrov. Okrem malých rozmerov a nízkych ponúka aj odolnosť. Tento notebook prešiel celkom dvanástimi rôznymi testami ktoré zahrňujú odolnosť proti vibráciám, teplotným šokom, alebo extrémnym teplotám. Vysokú kvalitu konštrukcie taktiež potvrdzuje klávesnicová odolnosť proti poliatiu vodou alebo inej tekutiny.

notebook

Aj keď má malé rozmery ponúka notebook 14 palcový IPS displej z vysokým rozlíšením, Vo vnútri nájdeme siedmu generáciu procesoru Intel Core, 16 GB operačnej pamäte a integrovanú grafickú kartu Intel HD 620.
Vynikajúci dojem z nového karbónu úž potvrdzuje batériu. Vďaka jej výdrži vám vydrží 15 a pol hodín na jedno nabíjanie zvládnete notebook používať aj celý deň. Tento notebook bude v ponuke hneď troch výkonostných variantoch.
Základne údaje pre notebook Lenovo ThinkPad X1 Carbon 5

pc

Operačný systém :Windows 10 Pro, 64 bitový
Procesor :Intel Core, 16 GB operačnej pamäte a integrovanú grafickú kartu Intel HD 620.
Úložisko :od 128 GB až po 1Tb
Audio :Dolby Audio Premium
Web kamera:HD 720p
Pripojenie: Wifi, Bluethood, 2 x Usb, HDMI, microSD, mikroSIM – LTE 4G
Batéria :15.5h výdrže na jedno nabitie
Zabezpečenie :
Možnosť čítačky otlačkov prstov
DTPN – 2.0
Windows Hello podpora

Daľšiov zaujímavou vlastnosťou je veľmi jednoduché rozoberanie. Používa sa bez nástavcový šrob, ktorý vieme jednoducho odmontovať vysunúť takzvané dvere a užívateľ si dokáže pridať pamäťový modul na maximálne rozšírenie až do 32 Gb.

Publikován

Aktualizován

Author

Kategorie

Technika