Svetlá von aj dnu

Keď sme sa rozhodli, že sa ideme sťahovať do domu, vedela som, že to bude veľmi ťažké. V prvom rade nám bolo úplne jasné, že nemáme dostatok financií na to, aby sme kupovali všetko nové. Pozerali sme sa hlavne na to, ako by sme mohli ušetriť a čo bude to najlepšie, najkrajšie a zároveň najlacnejšie. Je veľmi ťažké sa rozhodnúť, čo do svojho domova potrebujete najviac. Pre niekoho je to posteľ, tú sme však my, našťastie, mali a mohli sme si ju so sebou preniesť do nového domova. Čo sa mňa týkalo, najviac ma zaujímalo to, ako to bude celé osvetlené. A nielen vnútorné priestory, ale aj tie vonkajšie. Na tom mi naozaj záležalo.

reflektor

Chcela som, aby sme mali všetko poriadne prepojené. No aby to zároveň vyzeralo dobre a aby to jednoducho bolo všetko totálne perfektné. Dá sa to nejako dosiahnuť? Vedela som, že sa nesmiem vzdať, to bola moja priorita. Ale aj keď som nemala žiadne nápady, bolo mi jasné, že sa nesmiem vzdať. Ani som to neplánovala a nechala som veci plynúť. Vedela som však, že sa budem musieť poponáhľať, nemôžeme predsa bývať v tme. Vonku to už začínalo vyzerať aj celkom strašidelne a môj partner sa tým nejako nezaoberal. Zostalo to teda na mne.

světlo led

Tie najjednoduchšie riešenia bývajú väčšinou tie najlepšie. A u mňa to platilo takisto. Preto, keď som našla na internete reklamu na led reflektor, bolo mi jasné, že toto je to správne riešenie pre mňa. Človek by si nepomyslel, že niečo také jednoduché môže byť také pekné a také perfektné. Hodilo sa nám to do interiéru, ale aj do exteriéru. Pôsobilo to skutočne veľmi elegantne, veľmi jednoducho, neuveriteľne vkusne a čo bolo na tom najlepšie, vôbec to nebolo také drahé, ako som si najprv myslela. To je záruka toho, že nie všetko, čo je lacné a čo dobre vyzerá, musí byť zároveň aj zlé a nekvalitné. Ja som sa o tom presvedčila a vy sa o tom presvedčíte tiež, tomu môžete veriť.

Publikován

Aktualizován

Author

Kategorie

Výrobky