Povinná výbava školáka


Prázdniny sú na konci a vaše deti ešte nemajú všetko čo potrebujú . Stále nemajú všetko a hlave máte neporiadok , a vždy na niečo zabudnete. Poradíme Vám čo všetko školák  potrebuje .


Ø  Začnite taškou alebo ruksakom . To je najdôležitejšia vec ktorý potrebuje každý žiak alebo študent do školy . Pokiaľ hľadáte lacnejšiu voľbu , pátrajte po Čínskych obchodoch. Každý školák potrebuje peračník , , môže byť aj ten ktorý mal minulý rok. Ak nie je nijako poškodený , kladne ho môžete použiť aj na ďalší rok. Perá , pastelky , ceruzky , guma a kružidlo musí byť v každom  peračníku.
školní děti


Ø  Čaka Vás nákup veľkej kopy zošitov na každý predmet a určite nezabudnite dokúpiť dosky , či výkresy ktoré sa zídu na výtvarnú výchovu , na ktorej nesmú chýbať štetce či paletové farby. Ako správny rodič si každý rok pri nástupe Vášho dieťaťa lámete hlavu čo si do školy oblečie. Nákup nového oblečenia , tenisiek  alebo papúč je každoročným rituálom no to čo vaše dieťa nosilo minulý rok môže nosiť aj na ten ďalší. Je samozrejmosťou že chcete aby mali všetko nové , no to čo sa dá ešte použiť by mohlo vydržať ešte rok a na ďalší školský rok kúpite nové.  Pozor ale na to ak oblečenie vaše deti do toho istého čo aj minulý rok , mli by si to vyskúšať , pretože vaše deti rastú ako z vody.
srovnané pastelky


Ø  Špeciálne boxy na desiatu by malo mať každé dieťa ktoré navštevuje základnú školu. Je to hygienicky správne a desiata ostane čerstva ako z chladničky. Nezabudnite na hygienické pomôcky. Tie vždy musia byť v taške. Základne hygienické pomôcky by mali byť mydlo  toaletný papier a vreckovky .
pastelky v džínách


Ø  Najdôležitejšia vec na ktorú nesmiete zabudnúť je fľaška alebo šibalka na nápoje. Ak vaše deti budú používať fľašku z minulého  roka , rozmyslite si či im ju dáte. Za dva mesiace sa fľaške mohli nezbierať mikroorganizmy a baktérie ktoré môže vašim deťom uškodiť , preto kúpte novú alebo budú používať fľašku.

Publikován

Aktualizován

Author

Kategorie

Deti