Povinná výbava školáka

Prázdniny sú na konci a vaše deti ešte nemajú všetko čo potrebujú. Stále nemajú všetko a hlave máte neporiadok, a vždy na niečo zabudnete. Poradíme Vám čo všetko školák potrebuje.

Ø Začnite taškou alebo ruksakom. To je najdôležitejšia vec ktorý potrebuje každý žiak alebo študent do školy. Pokiaľ hľadáte lacnejšiu voľbu, pátrajte po Čínskych obchodoch. Každý školák potrebuje peračník,, môže byť aj ten ktorý mal minulý rok. Ak nie je nijako poškodený, kladne ho môžete použiť aj na ďalší rok. Perá, pastelky, ceruzky, guma a kružidlo musí byť v každom peračníku.
školní děti

Ø Čaka Vás nákup veľkej kopy zošitov na každý predmet a určite nezabudnite dokúpiť dosky, či výkresy ktoré sa zídu na výtvarnú výchovu, na ktorej nesmú chýbať štetce či paletové farby. Ako správny rodič si každý rok pri nástupe Vášho dieťaťa lámete hlavu čo si do školy oblečie. Nákup nového oblečenia, tenisiek alebo papúč je každoročným rituálom no to čo vaše dieťa nosilo minulý rok môže nosiť aj na ten ďalší. Je samozrejmosťou že chcete aby mali všetko nové, no to čo sa dá ešte použiť by mohlo vydržať ešte rok a na ďalší školský rok kúpite nové. Pozor ale na to ak oblečenie vaše deti do toho istého čo aj minulý rok, mli by si to vyskúšať, pretože vaše deti rastú ako z vody.
srovnané pastelky

Ø Špeciálne boxy na desiatu by malo mať každé dieťa ktoré navštevuje základnú školu. Je to hygienicky správne a desiata ostane čerstva ako z chladničky. Nezabudnite na hygienické pomôcky. Tie vždy musia byť v taške. Základne hygienické pomôcky by mali byť mydlo toaletný papier a vreckovky.
pastelky v džínách

Ø Najdôležitejšia vec na ktorú nesmiete zabudnúť je fľaška alebo šibalka na nápoje. Ak vaše deti budú používať fľašku z minulého roka, rozmyslite si či im ju dáte. Za dva mesiace sa fľaške mohli nezbierať mikroorganizmy a baktérie ktoré môže vašim deťom uškodiť, preto kúpte novú alebo budú používať fľašku.

Publikován

Aktualizován

Author

Kategorie

Deti