Oživte atmosféru svojho podniku

Pod vizuálnou, ale aj ekonomickou podobou veľkomiest si predstavíme najmä širokú konkurenciu podnikov, väčšinou barov a kaviarní. Pritom každú chvíľu vznikajú nové a ďalšie, ktoré skrátka musia niečím zaujať. Pokiaľ nie práve nerozumne nízkymi cenami, tak hlavne príjemnou a akousi originálnou, nezameniteľnou atmosférou. Samozrejme aj kvalitou podávaných nápojov či pokrmov, zaujímavou lokalitou, tematikou, ale v neposlednom rade hlavne prevedením svojho interiéru.

led profil

Takéto kroky si však vyžadujú originálne riešenia, no zároveň využitie moderných prvkov. Môžeme tak vsadiť napríklad na led profily, ktoré budú zdobiť moderné a úsporné svetelné led pásiky, ktoré sú zároveň skvelým a viditeľným, no pritom sympatickým dekoračným prvkom. Podnik tak využije populárne a inovatívne prvky s tým, že bude nápaditý a zaujímavý a takýto typ osvetlenia alebo podsvietenia mu takisto dopraje ten správny viziuálny efekt, ktorý bude pôsobiť aj esteticky.
Navyše pripomeňme, že vďaka ultra tenkému dizajnu týchto pásikov a ich samolepiacemu prevedeniu ich bez väčších problémov umiestnite vlastne kamkoľvek, respektíve na ľubovoľné miesto, a to aj tam, kde by sa iné, mohutnejšie osvetlenie nezmestilo. Takýto typ osvetlenia známy ako LED (Light-Emitting-Diode) takisto ponúka a veľmi úsporné a ekologické vlastnosti s dlhou životnosťou aj v prípade pravidelného chodu týchto svietiacich pásikov.

profil led

Tie môžu vyžarovať buď kvalitné klasické biele svetlo so sfarbením do žlta alebo modra (podľa teploty farby), či v prípade dekorácie pre bary alebo kaviarne skôr odporučený variantRGB.
RGB led pásikysa líšia od tých klasických tým, že dokážu vyžarovať až tri farby, a to konkrétne červenú, zelenú a modrú. Takéto osvetlenie sa tak skutočne hodí k vizuálnemu obohateniu a dekoračným účelom. Môžete nimi podsvietiť napríklad bar, sklenenú výlohu, fľaše, poličky za barom, reklamnú tabuľu,… využitie nepozná hraníc. Elegantným, no zároveň nápaditým a moderným spôsobom osvetlíte vami vybraný priestor a spestríte tým aj váš podnik.

Publikován

Aktualizován

Author

Kategorie

Výrobky