Nová vlaková loď prichádza

§ Čakáte na výkonu novinku, no neprišla? Dočkali ste sa. Nová vlajková loď je tu. Nový výkonný smartphon ktorý ohúri každého náročného používateľa ktorý má rad výkon, fotoaparát a slušnú kapacitu batérie.

§ Samotný výrobca uviedol že tento smartphon láka na silnú kapacitnú batériu, veľmi tenučké rámiky na celom smartphone a veľký displej na prednej strane. Čo ale znamená že sa bude trochu podobať najnovšej novinky od Samsungu Note 8 ktorý ponúka rovnaké parametre s nižšou cenou. No niekoľkokrát v tomto článku spomeniem, ešte nie je všetko známe, a nemôžeme zatiaľ tento super smartphon porovnať s iným.
focení Huawei
§ Čo sa ale tiká procesoru nová vlajková loď uviedla že ponúka najnovšiu verziu Kirin 970 čo by mal zvýšiť aj výkon samotného telefónu. Samozrejme že nesmieme zabudnúť aj na fotoaparát ktorý bude lepši a výkonnejší ako v minulých mesiacoch, no či bude lepši sa dozvieme až po oficiálnom predstavení smartphonu. Zatiaľ ale máme informácie že samotný HUAWEI a jeho vlajková loď Mate 10 dostane QHD rozlíšenie s veľkosťou uhlopriečky 6,1 palcov čo je na ovladanie jednou rukou trochu problémové no stojí za to. Ďalej je zatiaľ známe že Huawei bude lákať na veľké úložisko ale nie je známe aké veľké bude.

· Na americkom trhu sa cena pohybuje okolo 1100 dolárov čo je prepočte približne 920 €. No ak chceme poriadne nedupaný smartphon musíme si priplatiť za túto novinku. Oficiálne cena v Európe však nie je ešte známa, a našu európsku cenu sa dozviem v októbri tohto roka.
moderní Huawei
· Ak bude táto novinka naozaj taká dobrá, ako tvrdí samotný výrobca, ponúkne na trh špičkový smartphon ktorý sa bude veľmi dobre predávať nie len na Slovenskom ale aj zahraničnom trhu. My však čakáme na oficiálne parametre telefónu, no zatiaľ to vyzerá tak že momentálne porazil všetky vlajkové lode ktoré do teraz vyšli, no nechajme sa prekvapiť. O detailoch tohto smartphon Vás budeme ešte informovať hneď ako budú oficiálne parametre smartphonu Huawei Mate 10.

Publikován

Aktualizován

Author

Kategorie

Výrobky