Neexistuje rada ako získať milión, ale existuje cesta, ako byť úspešným

Nemyslím si a nebudem ani vám tvrdiť, že cesta k vyššej sume peňazí je ľahká a nepoužijem ani to staré klišé, že stačí veriť v úspech a budete bohatí. Myslieť na bohatstvo a povedať si, že chcem peniaze a úspech, to predsa nikomu neprinesie ani 1 euro. Predsa existuje milión iných okolností a faktorov, ktoré sa na príjme peňazí a našom úspechu výrazne podpisujú, niektoré či mnohé z nich je dokonca takmer nemožné ovplyvniť.

oblek

• Jedno je však isté. Pokiaľ veriť nebudete a neukážete snahu k tomuto cieľu sa dostať, tak neúspech je zaručený.
Preto je dôležité veriť, skúšať, nevzdávať sa. Až potom má vôbec zmysel prekonávať tých milión iných faktorov, či reálnejšie povedané, prispôsobovať sa im, aby hrali v rámci možností čo najviac v náš prospech. Viera k tomuto úspechu je tým základným motorom, srdcom, bez ktorého ostatné súčasti (v tomto prípade okolnosti) nebudú fungovať správne. Všimnime si, že to neplatí iba v prípade ziskov, ale aj celkovej snahy vedúcej k úspechu v takmer všetkých prípadoch, respektíve život je o neustálom prekonávaní prekážok aby sme sa dostali na vyšší stupeň, na ktorom nás čakajú zasa ďalšie, o stupeň ťažšie prekážky. Čím viac ich prekonávame, tým viac sa zdokonaľujeme a postupujeme na stupni (aspoň na tom, ktorý si stanovíme sami pre seba) vyššie. A práve základná motivácia a viera je vôbec prvým odrazovým schodíkom.

štěstí
• Neviem, či ste počuli o zákone príťažlivosti myšlienok. Na čo myslíme a čo sa najčastejšie v našej mysli odohráva, toho sa stávame postupne súčasťou v realite. Myšlienky priťahujú náš osud i cestu, aká sa nám následne poskytuje.
To však neznamená, že si predstavím povedzme milión eur a na druhý deň ich budem mať, ale postupnou a dlhou fázou sa mi bude rysovať cesta, ako sa dostať k viac peniazom. Ale tejto ceste samozrejme musím venovať svoju pozornosť, neignorovať ju.

Publikován

Aktualizován

Author

Kategorie

Hobby