Módne trendy – leto 2017

Horúci piesok, príjemné more alebo len dovolenka na záhrade s rodinou, či priateľmi? Nech už strávite leto akýmkoľvek spôsobom, na svoje okolie určite zapôsobíte aktuálnymi módnymi trendmi na leto 2017.
žena modelka
· Odhalené ramená
V minulom roku boli veľkým hitom tzv. bralety alebo crop tops, ktoré sú v móde stále, ale z pódia ich vytláčajú stále viac a viac obľúbenejšie tričká, topy, blúzky s odhalenými ramenami. Oblečte si blúzku s volánmi a odhalenými opálenými ramenami a buďte trendy!
· Pink
Béžová? Čierna? Žltá? Nie. Najkrajšou farbou leta 2017 sa stala práve jemná, ružová farba, ktorú obľubuje väčšina žien. Táto jednoduchá farba reprezentuje nežné pohlavie už niekoľko storočí, tak prečo sa nezahaliť do odtieňov staroružovej alebo naopak sýtoružovej farby?
· Platformy
Kto by o bol povedal, že ďalším trendom tohto roka sa stanú práve vysoké, ale ľahučké sandále na plných podpätkoch? Je to tak. Obchody sú plné skvostných kúskov, ktoré čakajú iba na vás!
· Čipka
Zaodejte sa do krásnych hodvábnych šiat, ktoré z vás spravia jedinečnú a nežnú ženu. Čipkou zaujmete každého okolo seba.
· Cat eyes –glasses
Nie, nepristanú len ženám s mačacími zelenými očami. Sú hitom tohto leta a vyniknú na každej tvári. V obchodoch ich nájdete v rôznych tvaroch a farbách.
· Kvetiny
Čipkované šaty? Áno, zabodujete… A čo tak k nim pridať farebnosť v podobe rôznych kvetov? Fantázii sa medze nekladú a vy budete žiariť!
· Bodky
Nemyslite si, že bodky vyšli z módy nadobro. Vrátili sa a môžete ich kombinovať v rôznych veľkostiach a farbách na rozličných kúskoch oblečenia.
modelka na molu
· Plavky
Pri mori zažiarite v dvojdielnych plavkách trojuholníkového typu alebo naopak v plavkách, ktorých spodný diel je vyšší a vrchný diel zakrýva dekolt. Povolené sú rôzne geometrické tvary, či tvary v podobe mandaly.

Predstavili sme si niekoľko módnych typov na leto 2017, s ktorými určite nebudete patriť medzi ľudí bez vkusu, ba dokonca budete medzi nimi vynikať!

Publikován

Aktualizován

Author

Kategorie

Móda