Aký módny kúsok by ženy ocenili na mužoch počas leta?

Do školy, do kaviarne, na diskotéku, na prechádzku, do práce… Na každú ”udalosť” by sa mal správny chlap obliecť inak. Nie stále rovnako, ak chce k tomu aj zaujať nežnejšie pohlavie. V tomto článku sa môžete dozvedieť zopár užitočných a zaujímavých tipov, ako sa správne obliecť počas letných dní.

muž a džíny
Čo ”na seba”, keď…

… idem do školy?
Pre stredoškolákov a vysokoškolákov väčšinou platí pravidlo – menej je niekedy viac. Preto by chlap nemal vytŕčať z davu napríklad oblekom v bežný školský deň. Naopak, v deň maturity alebo v deň skúšky na vysokej škole by sa mal chlapec, resp. chlap obliecť elegantnejšie a slušnejšie ako v iné dni, keď chodí do školy v rifliach alebo ”kraťasoch”, tričku, mikine a teniskách.

…idem do kaviarne na drink?
Muž by mal v tomto prípade zvoliť ležérnejší a pohodlný outfit, pokojne tričko, krátke nohavice, tenisky alebo tzv. ”žabky” (samozrejme bez zastrčených ponožiek) a slnečné okuliare.
lidé na plese
…idem na diskotéku?
Na takýto večer pri tancovaní je dobré zvoliť ľahké oblečenie, ktoré nebude brániť v zábave. Čiže nohavice alebo rifle, voľnejšie tričko alebo tielko, prípadne košeľa, ktorá je však odolná proti potu. Ak chce muž zaujať, môže zvoliť aj netradičné kúsky, ako napríklad klobúk.

…idem na prechádzku?
Ak idete na prechádzku so ženou, nezabudnite k letnej košeli pridať aj parfum. Ale neprežeňte to!

…idem do práce?
Tak táto oblasť, milí páni, závisí len od typu vašej práce a povolania. To už sami dobre viete. J

…idem k moru?
Páni, je to jednoduché. V obchodoch zoženiete plavkové nohavice rôznej dĺžky aj farby. Zaujmete tradičnými trojštvrťovými nohavicovými plavkami, ktoré hrajú všetkými farbami.
model v brýlích
Tak páni, teraz je to už len a len na vás, či využijete niektorú z týchto rád. Ak áno, určite vám pomôžu. A nielen vtedy, keď budete chcieť zaujať nejakú žienku, ale aj vtedy, keď sa nebudete o to ani snažiť.

Publikován

Aktualizován

Author

Kategorie

Móda