Modernosť pre mladých

Asi každý mladý človek túži po tom, aby býval v modernom byte. Je to naozaj pochopiteľné. Nikto nechce bývať v niečom obstarožnom. Pre mladých ľudí je to jednoducho gýč, ktorý nevedia nijakým spôsobom zniesť. Poznám to, pretože som bola presne taká istá. Všetko, čo malo viac ako desať rokov pre mňa bolo neskutočne staré a myslela som si, že je to už prehnané a že sa to ku mne vôbec nehodí.

záře

Presne preto som bola nahnevaná, keď sme sa s priateľom konečne rozhodli, že sa budeme sťahovať a mali sme len na ten najstarší a najlacnejší byt, ktorý sa práve prerábal. Najprv som z toho bola klasicky otrávená, no potom som si povedala, že sa na ňom budem môcť aspoň umelecky vyblázniť. Totálne ho prerobím a urobím z neho moderný priestor, ktorý bude priam kričať, že v ňom žijú dvaja mladí ľudia.

Môj priateľ bol našťastie veľmi nekonfliktný a na takýchto veciach mu príliš nezáležalo, preto ma nechal, nech si s naším bytom robím, čo sa mi zachce. To ma potešilo, pretože som s ním nechcela bojovať, chcela som, aby sme v tom boli spolu. Bola som šťastná, že v ňom mám podporu. Ešte viac som bola šťastná, keď som zistila, že sa vyzná do svetiel, pretože v tom som ja bola úplne stratená.

proud

On však veľmi dobre poznal môj vkus a veľmi dobre vedel, že najmodernejšie svetlá, ktoré môžeme mať sú práve led osvetlenia https://www.ledprodukt.sk/58-spojky-konektory-vodice. Keď mi to povedal, mala som chuť ho vybozkávať. Vedela som, že práve toto sa bude v našom byte, ktorý pôsobil fakt staromódne, perfektne vynímať. Aspoň budeme mať dokonalý kontrast medzi starým a novým, jednoducho modernosť s klasikou spojená v jedno. Bola som nadšená aj z toho, že si môžem vybrať z toľkých možností a z toľkých variácií. Z nášho domova som urobila priam svätyňu modernosti. Každý, kto ku nám prišiel sa ma pýtal, ako som to dokázala. Veľmi jednoducho. S led osvetleniami a potrebným príslušenstvom.

Publikován

Aktualizován

Author

Kategorie

Výrobky