Nový smartphon na trhu


Ak si myslíte že máme na trhu málo smartphonou , ste na omyle. Vybrať si môžete z desiatok značiek ktoré na trhu máme. Avšak na trhu prichádza ešte jeden smartphon , ktorý si dnes predstavíme. Pôjde o smartphon ktorý sa volá Noa. Možno netradičný názov pre mobilný telefón ale možno sa aj Noa dostane medzi top najpredávanejšie smartphoni a Noa už nebude len názov ale už značka. Poďme si ale povedať jeho základne parametre. Noa H10le bude fungovať na operačnom systéme Android 7.1.1 Nougat. Má dvojjadrový 2,6 GHz procesor , chipset , MediaTek Helio X27 a grafiky procesor Mali-T880 MP4 a všetky dostupné frekvencie na pripojenie hovoru a internetu.

grafiký model
 
Rozmery tohto smartphonu sú 154 x 75 x 7,6 mm a hmotnosť 156 gramov , 5,5 AMOLED displej s rozlíšením  1080 x 1920 b. Smartphon ale poteší s fotoaparátmi. Obi dva majú totiž 13 mpx. Ale majú jeden rozdiel. Zadný fotoaparát dokáže nahrávať video v 4K rozlíšením v 30-tých FPS a predný vo FullHD rozlíšením v 25 FPS. Tento smartphon má 64 gigovú pamäť , ale reálne dostupná je len 51,8 Gb a 4Gb rám s pamäť si môžete rozšíriť pomocou pamäťovej karty SD . O prenos dát sa postará technológia Bluethood , na internet sa pripojíte cez Wifi . Kapacita batérie je 3800 mha a smartphon nabijete pomoc konektoru tipu USB-C .

skok do telefonu
 
Ø  Ďalej podporujeGps , rádio s funkciou RDS, RT , čítačka odtlačkov , informačná dióda , ktorá blikne na prichádzajúce notifikácie , a neposlednom rade stereo reproduktory .
Ø    NepodporujeNFC , rýchle nabíjanie , bezdrôtové nabíjanie ,  infraport , a zvýšenú odolnosť voči vode.
 
Záver : O tomto smartphone môžem povedať len toľko že ma zaujal fotoaparát , ktorý ma na obi dvoch 13 megapixelov , a to som zatiaľ u žiadneho výrobcu nevidel. Je ale veľkou škodou že utrpela batéria , či nepodpora niektorých funkcii , ktoré sú moderne . No možno budúcnosti vide lepši smartphon od tejto značky a budeme prekvapený. 

Publikován

Aktualizován

Author

Kategorie

Technika