Ľahké, estetické a spoľahlivé plastové obálky

Plastové obálky sú unikátny vynález, ktorý výrazne znížil cenu za dopravu zásielok a ktorý poskytol spotrebiteľom komfort objednávanie online a bezpečného doručenia bez poškodenia tovaru vo vnútri obálky. Ponuka plastové obálky vyniká rôznorodosťou a v prípade potreby zaujmete farebnými obálkami alebo si zvolíte klasické biele nepriehľadné obálky, ktoré sú vhodné na zasielanie textilu alebo tlačovín, prípadne drobných predmetov bez výrazne ostrých hrán a okrajov. Farebné plastové obálky sú veľmi originálne a upútajú výraznou farebnosťou sýtych oranžových, modrých, zelených, červených alebo aj ružových odtieňov.

farebné obálky

Ich najväčšou výhodou je použitie recyklovateľného plastového materiálu, ktorý je ekologický, ľahký a zároveň pevný a pružný. Plastové obálky vydržia stredné zásielky napríklad oblečenie, tlačoviny, drobné alebo upomienkové predmety. Sú pevne zvarené s dokonale pevným dnom a dômyselným uzatváracím mechanizmom, takže z obálky nič nevypadne a nestratí sa len tak. Uzatváranie je na pevný samolepiaci prúžok, ktorý má dostatok lepidla, priľnavosť k obálke a správne prilepenie na povrchovú časť obálky je jednoduché. Stačí pár sekúnd podržať uzatváraciu fóliu a obsah obálky je skrytý. Plastové obálky do bodky splnia požiadavky zákazníkov na diskrétnosť, vďaka pevnej tmavej fólii je obsah skrytý, nepriehľadný a pevne uložený vo vnútri obálky.

online objednávanie tovaru

Veľkými pomocníkmi sú plastové obálky s uškom, ktoré si zavesíte, označíte ich obsah a zrazu máte upratané a prehľad. Sú kreatívne, biele alebo aj farebné a pre deti sú priam ideálne na upratanie drobností. Náklady na prepravu plastových obálok sú v porovnaní so zasielaním tovaru v kartónoch výrazne nižšie, plastové obálky zaberú minimum miesta, dajú sa navrstviť, veľa vydržia, netrhajú sa a sú odolné aj voči prachu a poveternostným vplyvom pri medzinárodnej preprave. Presvedčte sa, získajú si Vašu priazeň.

Publikován

Aktualizován

Author

Kategorie

Výrobky