Tričko na každý deň

Dámske tričko https://bigstarjeans.sk/c-zena/pc-oblecenie/tricko, odev tak bežný, tak rôznorodý, tak často využívaný. Každá z nás ho má doma, každý deň https://www.allmusic.com/artist/malo-mn0000566113 po ňom siahame a vždy sa doma nejaké zhužvané povaľuje. Všakže? Ak začneme od piky, tak úplným základom a povinnou výbavou sú vyradené tričká, ktoré nám je ľúto vyhodiť, lebo veď ešte sa zídu. Po byte, okolo domu, na chatu, na záhradu, na zničenie. Priznajte sa, ktorá nemá doma takúto kôpku? A najlepšie sú tie reklamné nenositeľné trička, v ktorých sa aspoň dobre spí. A nesmie chýbať oversize navoňané tričko od frajera. Presuňme sa však radšej k tým funkčnejším kúskom. Tričiek na cvičenie dnes už máme od výmyslu sveta, rôzne materiály a strihy. Viete si vybrať voľné tričko na behanie, na jogu, obtiahnuté na bicyklovanie, či tenis alebo skrátené do posilňovne, či na skupinové cvičenie. A dokážu byť aj sexy.

tričko

Najčastejšie však sú využívané basic tričká v rôznych farbách, ktoré hravo doladíte ku rifliam, krátkym gatiam, ale aj k sukni. Základom každého šatníka by malo byť kvalitné biele, ale aj čierne tričko. Máte ho tam? Pre hravé povahy sú na trhu aj tričká s rôznymi nápismi a potlačami. Rozprávkové postavičky predsa nie sú iba pre deti. Do práce môžete zvoliť pohodlné tričká, ktoré sú zdobené gombíkmi, výšivkami alebo čipkou. Šperkom sa môžu stať aj rukávy, napríklad: pufované, s volánom alebo s vypchávkami, či s rôznymi aplikáciami. A čo vy? Aké tričká preferujete? Radšej tie upnuté, obtiahnuté a vypasované? S okrúhlym výstrihom alebo s tým do V?

Šatník

Či radšej tie ku krku? S golierom alebo s rolákom? Skvelé sú aj voľné, oversize tričká alebo crop topy. Keby sme to chceli celé zaobaliť, vybrať si vieme aj s rôznych dĺžok rukávov. Klasické tričko s krátkym rukávom môžeme v zime nahradiť tým s dlhými rukávmi. Naopak v lete vieme siahnuť po tričkách na ramienka, ktoré s obľubou nazývame tielkami. Na jar a jeseň nám skvele padne to s trojštvrťovým rukávom. No takto by sme to mohli menovať ešte dlho, možností je naozaj veľa a istotne si vyberie každý.

Publikován

Aktualizován

Author

Kategorie

Výrobky