Koníčky za málo peňazí

1. Naučte sa kresliť
Kreslenie a maľovanie je zábavná forma sebaprezentácie. Na začiatok vám stačí ceruzka alebo pár pasteliek, učiť sa môžete z online tutoriálov.

2. Staňte sa dobrovoľníkom
Ak máte dostatok voľného času, vynikajúci spôsob ako ho stráviť, je pomáhať druhým. Môžete pomáhať v útulku pre zvieratá, bezdomovcov, bojovať za životné prostredie.
cvičení na karimatce
3. Zacvičte si
Cvičenie má pozitívny vplyv na telo aj na myseľ. Vďaka videám na internete sa môžete naučiť cvičiť jogu, kalanetiku, aerobik, zumbu a mnoho ďalších.

4. Prechádzajte sa
Spoznajte zaujímavé miesta vo vašom okolí, či už v meste alebo v prírode. Môžete si nájsť vlastné obľúbené chodníčky. Okrem pobytu na čistom vzduchu spoznáte aj históriu vášho okolia.

5. Začnite písať
Jeden z najlacnejších spôsobov ako sa zabaviť. Máte veľa možností, môžete mať svoj vlastný internetový blog, písať do časopisov, ak si trúfate na viac, napíšte knihu.

6. Naučte sa orgiami
Origami je krásne umenie, pri vytváraní zaujímavých papierových dekorácií si precvičíte prsty a myseľ. Na začiatku to vyzerá zložito, ale postupne sa naučíte všetky triky.
origami srdce
7. Meditujte
Ak máte dostatok trpezlivosti, meditujte aby ste našli vnútorný mier. Nie je nič lepšie ako zbaviť sa všetkého stresu. Naučte sa ako na to pomocou internetových tutoriálov.

8. Pridajte sa k športovému tímu
Ak máte radi šport, zájdite si do miestnej telocvične alebo do parku, na štadión aby ste zistili aké sú u vás športové tímy, určite si niečo vyberiete.

9. Založte si s priateľmi klub
Ak máte s priateľmi podobné záľuby, založte si spoločne klub. Budete sa pravidelne stretávať a venovať sa obľúbenej činnosti, pričom zažijete veľa zábavy
četba u vody
10. Pustite sa do čítania
Vďaka tomu, že je takmer v každom meste knižnica, nemusíte si knihy kupovať, môžete si ich tiež požičiavať s priateľmi. S knihou sa môžete stratiť vo svete fantázie, naučiť sa viac o našom svete, dozvedieť sa niečo viac o osobnosti ktorú obdivujete.

Publikován

Aktualizován

Author

Kategorie

Hobby