Výroba sviečok

.

Základné požiadavky na výrobu sviečok
Než začnete vyrábať sviečky, je niekoľko základných materiálov, ktoré musíte zhromaždiť. Formy na sviečky sú najdôležitejšou požiadavkou na výrobu sviečok. Tieto formy môžete kúpiť z ľubovoľného remeselného obchodu. Parafínový vosk je ďalšou základnou požiadavkou, ktorá je k dispozícii vo forme granúl alebo blokov. Musíte tiež kúpiť stearín, čo je materiál pridávaný k roztavenému vosku, takže sviečky, ktoré robíte, sú neprístupné, tvrdé a dlhé. Ak používate 450 gramov vosku, obvyklý podiel stearínu by bol 3 polievkové lyžice. Ak používate farbivá, najprv budete musieť rozpustiť stearín a potom ho pridať do roztavenej voskovej zmesi. Parafínový vosk sa môže dlhšie spaľovať, ak do neho pridáte malé množstvo včelieho vosku. Niektoré ďalšie materiály, ktoré potrebujete, sú:

svíčka

  • Knôty
  • Silikónový sprej, ak používate kovové formy
  • Každý starý kastról na vytvorenie dvojitého kotla
  • Rukavice na pečenie

Realizácia tvorby sviečok ako hobby
Výroba sviečok vám nielen pomôže oddýchnuť, ale akonáhle uvidíte výsledok, prinesie vám aj obrovskú kreatívnu spokojnosť. V prípade, že ste vtom veľmi dobrí, môžete dokonca zvážiť začatie domácej sviečkovej výroby a zarobiť si nejaké ďalšie peniaze. Tento koníček môže byť pre každého veľmi príjemným zážitkom. Keďže je to jednoduché a bezpečné, môžete dokonca požiadať svoje deti, aby vám pomohli v celom procese.

.

Môže to byť skvelý spôsob, ako s nimi stráviť kvalitný čas, ale nezabudnite dohliadať na ich aktivity. Uistite sa, že keď pracujete s otvoreným plameňom, zariadenie na začatie akejkoľvek potenciálnej nebezpečnej situácie je vo vašom dome. Napriek tomu, že výroba sviečok je kreatívna a zábavná, musíte jej venovať celú vašu pozornosť, keď pracujete s horúcim voskom.

svíčky

Súprava na výrobu sviečok vám môže pomôcť v posúvaní sa v tomto koníčku. Tieto súpravy sú ideálne pre začiatočníkov, aby si predstavili umenie výroby sviečok. Akonáhle ste si vedomí základného know-how výroby sviečok, táto súprava vám ukáže základné techniky a kroky, ktoré vám môžu pomôcť vytvoriť ohromujúce sviečky.

Výroba sviečok
4 (80%)1
.

Published

Author

Categories

Hobby