V autopožičovni Bratislava je požičanie auta rýchle a jednoduché

Chystáte sa letecky na dovolenku a chytá vás hrôza z toho, ako sa 4-členná rodina s množstvom batožiny dopravíte na letisko? Váš let je naplánovaný v nočných hodinách, a nechcete prosiť rodinných príslušníkov, alebo známych, aby vás v noci niekam vozili. Alebo plánujete poznávací výlet po Slovensku, pričom by ste chceli vidieť viaceré pekné lokality, ktoré sú roztrúsené na rôznych miestach? Cestovanie verejnou dopravou je v takomto prípade nepraktické a pomalé. Ak by ste si radi vychutnali komfort z cestovania autom a žiadne pritom nevlastníte, je pre vás ideálnym riešením požičať si ho, teda napríklad dať do Google autopozicovna Bratislava a vybrať si.

vozidlo

Podmienky pri požičaní auta


Predtým ako si zapožičiate auto v autopožičovni Bratislava je vhodné prečítať si všeobecné obchodné podmienky. Informácie, ktoré v nich nájdete sú pre vás dôležité, nakoľko obsahujú všetky podstatné informácie ohľadom prenájmu auta, cenu, spôsob platby, úhradu zálohy, či je možné storno rezervácie, aké doklady potrebujete a iné…Sú v nich zakotvené všetky práva a povinnosti nájomcu aj prenajímateľa. Pri požičaní auta v autopožičovni Bratislava je základnou podmienkou vlastniť vodičský preukaz, ktorý predložíte k nahliadnutiu pri podpise zmluvy. Zároveň je potrebné predložiť váš doklad totožnosti. Na začiatku prenájmu je nutné uhradiť zálohu, výška ktorej závisí od druhu prenajímaného auta. Seriózna autopožičovňa Bratislava vám garantuje 100% technický stav vozidla, ktoré má pravidelne vykonávané servisné prehliadky a opravy. Medzi jej povinnosti zároveň patrí záruka, že auto má povinné zmluvné poistenie aj havarijné poistenie.

auto

Ako urobiť rezerváciu?


Vystavenie objednávky a rezervácie je veľmi jednoduché a pohodlné. Môžete tak urobiť viacerými spôsobmi, telefonicky, e-mailom, alebo vyplnením elektronického formulára. Tento spôsob je veľmi rýchly, pretože vám bude okamžite vygenerovaná faktúra, ktorú môžete elektronicky uhradiť a potom vám už nebude nič http://www.lipina.org/maleklubomir/152.htm brániť v tom, aby ste si v dohodnutom termíne vyzdvihli auto v autopožičovni Bratislava. V živote sa stávajú aj nepredvídateľné situácie a môže sa stať, že budete musieť váš výlet odložiť, alebo zrušiť. So stornom rezervácie auta nie je problém, ak stihnete zrušiť rezerváciu do 24 hodín pred prevzatím vozidla, nebudete dokonca platiť žiadne poplatky.

Neváhajte si požičať auto a splňte si vaše cestovateľské sny. Čím skôr si auto rezervujete tým väčšia pravdepodobnosť, že dostanete také, ktoré vám bude najviac vyhovovať. Spoľahlivú a serióznu autopožičovňu v Bratislave nájdete nahttps://www.readycar.sk/.

Publikován

Aktualizován

Author

Kategorie

Auto moto