Nábytok do obývačky

Iste poznáte ten pocit keď sa zadívate na vašu obývačkovú stenu a uvedomíte si, že to už dávno vyšlo z módy. Hoci je vám ľúto sa zbaviť tej starej, samozrejme, ale raz k tomu tak či tak príde. Nuž dopracovali sme sa k jej vyprataniu a umiestneniu do nového domova prípadne už len na chatu. Ale čo ďalej? V krabiciach máme pobalenú väčšinu svojej obývačky a nie a nie nájsť tú správnu novú. Pomôžeme vám, ako v tomto prípade postupovať.
moderní pokoj
V menších bytoch hoci obývačka býva najväčšou miestnosťou, napriek tomu sa tam zvyčajne nezmestí veľká sedačka v tvare U pre celú rodinu. V tomto prípade rozhodne odporúčame menšiu sedačku, respektíve kombináciu sedačky z viacerých kusov. Naopak pokiaľ bývate v dome s väčšími priestorovými možnosťami, väčšie sedačky sú skvelou alternatívou. Na internetových stránkach obchodov s nábytkom nájdete obrovský výber kde zaručene nájdete tú pravú pre vás a vašu rodinu.

Farby
Farba nábytku a pohovky je dôležitým aspektom v každej miestnosti domu či bytu. Mala by ladiť s podlahou, stenou aj navzájom jednotlivé kusy. Nie sú vhodné príliš žiarivé farby ani napríklad taká červená. Môže prebúdzať hnev a agresiu, popudzovať k hádkam a podobne. V móde sú momentálne pastelové farby.
fialové květy
V prípade nábytku je potrebné myslieť predovšetkým na to, aby nás po pár rokoch neomrzel. Niektoré retro kusy nábytku sa vracajú do módy, do niektorých obývačiek sa hodia aj niektoré vyslovene výstredné kusy. Dopomôcť si môžeme aj sami napríklad stolíkom z euro paliet. Jeho výroba nie je nijak ťažká. Stačí opracovať, nalakovať a nakoniec prišróbovať na seba niekoľko paliet, záleží na výške akú chcete dosiahnuť. Takéto jednoduché a pomerne lacné riešenia sú práve v móde takže sa určite nemusíte trápiť tým, čo na to povie vaša návšteva a priatelia.

Pevne veríme, že sme vám priniesli dostatok rád a vy sa radi pustíte do zariaďovania novej obývačky. Nie je to také ťažké, ako sa zdá. Nezabudnite samozrejme nábytok zladiť a dať pozor na farby a dostatočné presvetlenie.

Publikován

Aktualizován

Author

Kategorie

Domov