Elektronika napreduje stále vpred a klesá na cene!

Dnešná doba nás po technologickej stránke neprestáva udivovať. A ďalším optimisickým poznatkom ostáva, že napreduje doslova z roka na rok. Z roka na rok sa môžeme tešiť na novinky, ktoré nás zasa niečím prekvapia, postarajú sa o našu zábavu a uľahčia nám v určitých smeroch život.

konzole

Produkty, ktoré Vás oslovia určite nájdeme i budúci rok, nehovoriac o tom, že i dnes ich existuje množstvo, ktoré sme ešte osobne nestihli odskúšať. Samozrejme k tomu, aby sme tú príležitosť dostali, treba i peniaze. Ale niektoré nové elekro produkty majú relatívne primerané cenu i dnes, kedy sú ešte stále novinkou. Určite nájdeme zaujímavé produkty, ktoré si môžeme dovoliť, pričom sa jedná o zábavný a zaujímavý tovar, napríklad v podobe audiosystému, čítačky kníh, no a takisto takzvanej IC Stick.

• IC Stick je nová podoba prenosného počítača, ktorý však výzorom pripomína USB kľúč a niekedy stojí okolo 180 Euro. Takýto IC Stick môžeme vsunúť do každej obrazovky, ktorá má vstup USB. A hľa! Na obrazovke sa spustí operačný systém, pričom tento Stick má aj svoje parametre, ktoré sú celkom slušné. Parametre sa síce nemôžu sa rovnať s najnovšími počítačmi, ale skôr s takým výkonnejším tabletom. No i to je celkom slušný výkon. Ocenia ho predovšetkým ľudia, ktorí so sebou potrebujú nosiť prenosný počítač. Ak chcete ísť známemu, alebo skôr potrebujete vlastný počítač do práce, IC Stick sa zdá ako tá najideálnejšia voľba. Ale takisto v prípade, pokiaľ chcete kúpiť nový počítač, no nemáte po ruke 600 Euro.

dj pult

• Dnes už asi i Vy vlastníte v domácnosti aspoň jednu LCD obrazovku so vstupom USB. Nemusíte kupovať monitor, stačí iba tento IC Stick, ktorý zasuniete do obrazovky a máte počítač!
Kvôli každoročnému prínosu novej a v niektorých smeroch vylepšenej elektroniky, idú produkty staršie niekoľko pár rokov cenovo nadol, niekedy aj o polovicu. Príkladom je napríklad herná konzola XBox 360, ktorú dnes kúpime za polovicu z pôvodnej ceny. Vyjde nás s poštovným tak 140 Euro, pričom sa jedná o produkt, ktorý bol doteraz jeden z najpopulárnejších na trhu s elektonikou. Hry do tejto konzoli stále dostaneme kúpiť na internete, no nie za 50 Euro, ale za 15 Euro.

Publikován

Aktualizován

Author

Kategorie

Výrobky