Desatoro na rýchlejšie spaľovanie tukov

.


  1. Schovajte váhu– pri správnom chudnutí sa telo zbavuje všetkého. Pri cvičení podporujeme tvorbu svalovej hmoty a ubúda len z tukových vankúšikov. Predstavte si objem, ktorý zaberie 1 kg masti a 1 kg čistého mäsa a ľahko vydedukujete, že svaly sú ťažšie. Preto sa neorientujte podľa svojej váhy. Spoliehajte sa na to, čo hovorí zrkadlo, Vaše staré oblečenie a ak potrebujete čísla, vezmite do ruky krajčírsky meter. Váha je len sprievodcom, nie nástrojom.

 metr

  1. Cvičte so závažiami– cvičenie s primeranými závažiami je niekoľkonásobne účinnejšie ako bez nich. Nemusíte robiť toľko opakovaní rovnakého cviku a pritom spaľujete viac kalórií, nielen počas neho, ale aj po ňom. Najdôležitejšie je, že čím viac svalov máte, tým viac energie telo potrebuje a tým rýchlejšie spaľuje tuk.

 
 

  1. Rýchla frekvencia pomáha– striedajte cviky, ktoré sú veľmi intenzívne s oddychovejšími cvičeniami. Robte taký cvik najrýchlejšie ako viete po dobu 10-20 sekúnd, potom sa vráťte k pomalším cvikom. Na začiatok si doprajte kardio.

 

  1. Redukujte kalórie pomaly– pomaly ďalej zájdeš. Ak váhu strácame prirýchlo, naše telo hladuje, spomaľuje metabolizmus a tuky sa spaľujú ťažko. Aby ste sa tomuto nežiadanému efektu vyhli, robte len malé zmeny v kalorickom príjme, každý týždeň alebo dva.

 

  1. Nerátajte kalórie– ak nemáte odhad na to, koľko Vaše telo potrebuje prijať potravy, môžete si to podľa tabuliek vyrátať a niekoľkokrát si potraviny navážiť, aby ste získali predstavu. Nerobte to však stále a nemajte jednotvárnu stravu. Ak by ste mali rovnaký príjem každý deň, Váš metabolizmus sa spomalí.

 

.
  1. Jedzte viac zdravých tukov– máme tým na mysli zdravé dobré tuky, ktoré podporujú tvorbu svalov, znižujú množstvo tukov a telo sa rýchlejšie po cvičení zotaví. Patria tu omega-3 mastné kyseliny z rýb a orechov a jednoduché nenasýtené tuky z masla, olivového oleja alebo vajíčok.

 tloušťka

  1. Spaľujte zlé tuky účinnejšie– na trhu je mnoho pomôcok, ktoré Vám pomôžu naštartovať spaľovanie tukov počas cvičenia i mimo neho. https://spalovace-tukov.com/ sú určené nielen na redukciu hmotnosti, ale pomáhajú aj pri udržiavaní váhy.

 

  1. Znížte príjem uhľohydrátov– uhľohydráty sú pre telo dôležité. Mali by však pochádzať zo zeleniny a obilnín, kde sa nachádzajú aj s inými zdraviu prospešnými látkami. Uvariť napríklad cestoviny je rýchle, ale tieto škroby a cukry telo nepotrebuje.

 

  1. Zvýšte príjem proteínov– a urýchlite tým aj metabolické procesy vo Vašom tele, podporíte rast svalov a v konečnom dôsledku spaľovanie tukov. Telo spáli viac kalórii spracovávaním bielkovín ako pri trávení tukov a uhľohydrátov.

 

  1. Jedzte viackrát malé porcie– ideálne 6 jedál denne, ktoré sú menšie. Zjesť 2-3 veľké porcie a celý deň nič je pre Vaše telo tichým zabijakom. Keďže nikdy nevie kedy dostane ďalší prídel, všetko, čo hneď nespotrebuje, ukladá do záhybov pod šatami.

Desatoro na rýchlejšie spaľovanie tukov
4 (80%)1
.

Published

Updated

Author

Categories

Výrobky