Cestovná fľaša z nerezu na alkohol

Máte tendenciu objavovať a spoznávať pomocou turistiky vaše okolie alebo len radi chodievate na výlety do prírody a chcete si s vašimi priateľmi počas turistiky niečo dobrého, tvrdého vypiť? Do ruksaku sa vám toho už toho veľa nevojde a aj tak je už dosť ťažký. Riešením je cestovná fľaša z nerezu na alkohol.
Tento ľahký a prenosný výrobok z nerezu je ideálny na tvrdý alkohol, ktorý si chcete zobrať na cestu. Jej veľkosť neovplyvňuje zabraté miesto v ruksaku a spokojne sa vojde aj do vrecka. Väčšinou pekne zabalená v koženom obale alebo okrasnom boxe s pribalenými malými pohárikmi.

whisky

Poháriky o veľkosti vhodnej na podávanie tvrdého alkoholu o objeme 2 až 3 cl poteší každého milovníka niečoho tvrdšieho. Fľaša na požiadanie môže obsahovať aj vygravírované meno jej vlastníka alebo môže byť rôznymi spôsobmi povrchovo upravená na požiadanie zákazníka. Trh ponúka veľké množstvo vzorov a farieb. Stačí si už len vybrať tú správnu, ktorú uznáte za vhodnú a vydať sa objavovať dobrodružstvá s vašimi priateľmi a pritom sa patrične zabaviť a niečo si vypiť. Takéto výlety nadobudnú úplne iný zážitok z objavovania.

alkohol

Tento jednoduchý výrobok z nerezu si nájde miesto určite u každého fanúšika turistiky alebo poteší oslávenca ako darček k životnému jubileu. Je pomerne cenovo dostupná a ľahko k dostaniu v každom darčekovom alebo internetovom obchode. Samotná cestovná fľaša z nerezu je vylisovaná z jedného kusu plechu, čím sa zaistí jej tesnosť a nepriepustnosť.

Opis a určenie
– úzka a rôzneho tvaru i farieb
– dostatočne pevná a nerozbitná
– ľahká a prenosná
– rôzneho objemu
– uzatvárateľná
– hladký povrch s dobrým držaním v ruke
– väčšinou sú súčasťou aj malé poháriky
– dá sa schovať aj do vrecka
– ideálna na tvrdý alkohol
– nehrdzavejúca
– odolná
– dlhá životnosť
– ideálna ako darček
– pomerne nízka cena
– ľahko skladovateľná

Publikován

Aktualizován

Author

Kategorie

Výrobky