Ako ušetriť financie s Winners Group

Mnohí sa domnievajú, že ušetriť peniaze je oveľa náročnejšie, než tak bolo v minulosti. Opak je však pravdou – v súčasnosti nám svet ponúka toľko možností, že si môžeme vyberať odkiaľ a kam budú naše finančné prostriedky smerovať. V minulosti väčšinou to, čo ľudia zarobili, minuli na zabezpečenie svojich základných potrieb a málokedy sa im podarilo čo i len nejaké to Euro odložiť bokom. Dnes je oveľa bežnejšie to, že popri úhrade všetkých poplatkov a nákladov na živobytie človeku ostanú ešte značné finančné prostriedky, ktoré si môže napríklad uložiť v banke. Ako túto čiastku navýšiť bezpečne a efektívne? So všetkým vám poradí spoločnosť Winners Group.

peníze

Akým spôsobom sa dajú ušetriť finančné prostriedky prostredníctvom základných finačných operácií?

Určite sa aj vám stáva, že za vedenie účtu vám vaša banka strhne často krát nezmyselné poplatky, prípadne že za vedenie tohto účtu platíte zbytočne veľa. Určite tiež máte uzatvorené minimálne jedno poistenie, ktoré sa vám však nezdá byť skutočne efektívne. O tom, že väčšina ľudí má hypotekárne úvery asi netreba hovoriť. Vzhľadom na to, že v 21. storočí môžme sledovať turbulentný rozvoj finančného trhu, ktorý so sebou prináša aj jeho značné rozširovanie, nie je veľmi jednoduché striehnuť na všetko, čo nám tento trh ponúka. Ak človek potrebuje určitý finančný produkt, väčšinou siahne po prvom, na ktorý natrafí. Predtým si však pozrie minimálne jedno porovnanie rovnakého produktového portfólia a vyberie si tú spoločnosť, ktorá v tomto rebríčku vedie. Tieto porovnania však bývajú málokedy založené na pravde. Často krát sa teda stáva, že si vyberiete produkt, ktorý vám nevyhovuje a v podstate na ňom v budúcnosti prerobíte. Rozmýšľali ste však nad tým, že by ste si zabezpečili služby niekoho, kto za vás vykoná prieskum trhu a navrhne vám riešenia, ktoré budú dokonale vyhovovať vašim potrebám? Spoločnosť Winners Group poskytujú jednak finančné poradenstvo, ale aj sprostredkovanie. Winners Group sledujú nielen súčasný vývoj finančného trhu, ale stanovuje aj predikcie do budúcna, čo jej značne uľahčuje navrhnúť odporúčania pre svojich klientov. Vzhľadom na to, že spolupracuje s viacerými partnerskými finančnými inštitúciami, nepredloží vám návrhy od jedného poskytovateľa, ale odporúčania budú skutočne rozmanité. Vy sami sa rozhodnete, či daný produkt skutočne využijete. Winners Group bude pri vašom hľadaní správneho produktu stáť po vašom boku od začiatku až po koniec – od zadania vašej požiadavky až po úspešné odporučenie toho najlepšieho riešenia pre vás.

bankovky

Plánujete využiť služby finančné poradcu alebo sprostredkovateľa?

Ak aj vy potrebujete určitý finančný produkt, avšak nechcete na ňom prerobiť, nechajte si poradiť od finančného poradcu či sprostredkovateľa. Navštívte stránkuwww.gfinance.sk, kde nájdete nielen kontakty na konkrétne osoby, ktoré vám pomôžu, ale aj zaujímavosti zo sveta finančného trhu.

Publikován

Aktualizován

Author

Kategorie

Podnikanie