Plastové skladové palety

Sme firma Schoeller Allibert a venujeme sa výrobe, predaju a prenájmu priemyselných prepravných a skladovacích výrobkov. Vyskúšajte naše plastové palety, ktoré predstavujú modernú a dlhotrvácnu alternatívu ku klasickým dreveným paletám,ktoré sa ľahko ničia a nemusia vydržať dlho. Palety u nás nájdete v mnohých veľkostiach a prevedeniach, vyberiete si z našej bohatej ponuky palety presne pre vás. Na našich stránkach nájdete sortiment kvalitných plastových paliet, ktoré sú ľahké, no pritom pevné, sú vyhotovené z kvalitných materiálov a spĺňajú najvyššie kvalitatívne štandardy.

plastové palety

Vďaka svojmu plastovému vyhotoveniu sa veľmi ľahko čistia, sú ľahké a tak sa skvelo prepravujú. Na výber sú ako vzdušné palety s dierovaným vrchom, tak aj pevnejšie palety so zatvorenou hornou časťou. Palety sú plne univerzálne pre všetky druhy rozmerov balíkov a tovaru, navyše sú ergonomické. Okrem klasických plastových vyhotovení ponúkame aj extra hygienické palety so špeciálnou povrchovou úpravou, ktoré sú vhodné do čistých priestorov. Ich dizajn je hladký a ľahko čistiteľný, čo zaručuje ich maximálnu hygienickú čistotu. Majú taktiež patentovanú protisklzovú úpravu, vďaka čomu je manipulácia s nimi a skladovanie tovaru ešte bezpečnejšie.

čierna plastová paleta

Okrem predaja ponúkame aj možnosť prenájmu. Máte tak možnosť naše produkty vyskúšať bez záväzkov a nutnosti kúpy. Naša značka si zakladá na udržateľnosti, pretože veríme, že budúcnosť musí byť zelená. Snažíme sa neustále inovovať a vylepšovať výrobu tak, aby zodpovedala ekologickým štandardom. Naše produkty sú vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov, čo zaručuje ich dlhotrvácnosť bez závad a poškodení. Vy sa tak nemusíte báť nečakaných problémov spojených s transportom či skladovaním vašich výrobkov. Kliknite na naše internetové stránky a vytvorte si objednávku ešte dnes. Kontaktujte nás pre vytvorenie individuálnej cenovej ponuky a posuňte svoj biznis na ešte vyšší level.

Publikován

Aktualizován

Author

Kategorie

Nezařazené