Mnohostranné využitie nerezového zábradlia

Schodisko je prvok v interiéri, ktorý upúta a to si všíma aj moderná architektúra. Projekt súčasných schodísk vychádza z historických poznatkov a skúseností, je ale obohatený o moderný dizajn a aktuálnu minimalizáciu všetkých funkčných prvkov schodiska aj vrátane zábradlia.

Zabradlie na schody nerezove umožní vyniknúť Vášmu schodisku a dodá mu elegantný nosný prvok. Nerezové zábradlie v ponuke má realizácie a návrhy, ktoré dokonale sadnú Vášmu interiéru, možnosť variability a jedinečnosti mu dá unikátny rozmer.

apartment-406901_640

Už samotný nerezový materiál použitý na jeho realizáciu je pre zákazníka veľkým prínosom, zábradlie bude mať dlhú životnosť, jeho údržba bude jednoduchá a celkový dizajn bude jedinečný. Je všeobecne známe, že nerezové materiály sú v porovnaní s ostatnými materiálmi ako napríklad kov, hliník omnoho stabilnejšie a odolnejšie. Zákazník určite ocení odolnosť voči prudkým zmenám teploty, odolnosť voči nepriaznivému počasiu, najmä ak bude nerezové zábradlie využívané v exteriéri. Takisto odolnosť voči mechanickým vplyvom, tlaku, častému namáhaniu a pravidelnému využívaniu je veľkou prednosťou.

Pokiaľ v minulosti boli zábradlia zdobené prevažne ornamentami, boli masívne, aj keď neopakovateľné, moderná doba prináša minimalizmus.

Preto sú v ponuke nerezové zábradlia v kombinácii základný nerezový stĺpik a lanko, prípadne prútová výplň alebo kombinácia so sklom. Všetky ponúkané riešenia sú vkusné, vzdušné, funkčné a ich kombinácia s doplnkami ostatných prírodných materiálov pôsobí elegantne.

Minimalistické a čisté prevedenie prepúšťa dostatok svetla, priestor zbytočne neupadá a nestáva sa tmavým, umožňuje vyniknúť aj iným prvkom.

library-5641389_640

Bezpečnosť a spoľahlivosť nerezového zábradlia sú samozrejmosťou a použité technológie sú vždy v súlade s požadovanou legislatívou, odborníci profesionálne pristupujú k Vašim návrhom a odborné rady sú vždy s ohľadom na dokonalosť, bezpečnosť a spoľahlivosť.

Publikován

Aktualizován

Author

Kategorie

Nezařazené