Perfektný plynový kotol

Každá domácnosť využíva na vykurovanie svojho príbytku niečo iné. Niekto používa teplo, ktoré vzniká z tepelného čerpadla, fotovoltaiky, slnečného kolektora alebo z plynového kotla. Plynový kotol slúži na ohrev vody a dodatočné vykurovanie v domácnosti. Kvalitný plynový kotolje možné regulovať klasickým izbovým termostatom alebo pri niektorých náročnejších aj ekvitermickým regulátorom. Plynový kotol Vám ponúka spoločnosť Viessmann. Táto spoločnosť je jedným z medzinárodných výrobcov vykurovacích, priemyselných a chladiacich systémov.

Kedy je plynový kotol pre Vás?

Plynový kotolje pre Vašu domácnosť vhodný ak už máte plynovú prípojku, priali by ste si zdroj tepla s dobrým pomerom výkonu a ceny a viete, že kondenzačná technika na vykurovací olej ponúka vďaka bioplynu perspektívu do budúcnosti.
Plynové kotle a kondenzačnú techniku pre Vás prináša spoločnosť Viessmann. Systémy tejto firmy na vykurovanie pracujú s výkonmi od 1,5 do 120 000 kW. Je už len na Vás a Vašom výbere, ktorý si vyberiete. Odborníci zo spoločnosti Viessmann Vám ochotne a profesionálne poradia.

Spoločnosť Viessmann Vám ponúka dva druhy plynového kotla. Plynový kondenzačný kotol, ktorý využíva teplo naplno a to tak, že spaliny, ktoré by išli do komína schladí natoľko, že v ich obsiahnutá vodná para skondenzuje a tak sa získa teplo navyše, ktoré sa ľahko využije na vykurovanie. Kondenzačné kotly teda všetko teplo obsiahnuté v spalinách využívajú na 100 %. Toto teplo sa potom použije na vykurovanie a ohrev vody. Druhý typ je nízkoteplotný plynový kotol na vykurovanie. Tento druh plynového kotla teplotu kotlovej vody reguluje na základe vonkajšej teploty. Už teda nie je potrebné v plynovom kotly sledovať teplotu kotlovej vody. To značne ušetrí čas mnohým starším spoluobčanom, ktorý si takéto nepraktické a zastaralé plynové kotly pamätajú.

plynový kotol

Vykurovacie, priemyselné a chladiace systémy

Vykurovacie systémy od spoločnosti Viessmann sú zamerané na energetickú efektívnosť. Plynové kotly a ďalší sortiment pomáhajú znižovať vaše ťažko zarobené financie a taktiež šetriť životné prostredie. Pre Váš priemysel Viessmann dodáva energeticky úsporné a nízkoemisné dodávanie tepla. Ak potrebujete chladiace systémy, nie je problém. Spoločnosť Viessmann je jedným z hlavných výrobcov inovatívnych chladiacich riešení.
plamen
Ak máte teda záujem o plynový kotol od spoločnosti Viessmann, môžete si ho na ich internetovej stránke dať nezávisle naceniť. V prípade otázok ohľadne plynového kotla si nechajte poradiť od odborníkov a profesionálov v tejto oblasti, aby Vaša investícia vyšla na výbornú.

Publikován

Aktualizován

Author

Kategorie

Výrobky