Oblečenie do lietadla

Vrstvy, vrstvy, vrstvy
Bavlnený šál, ktorý je dostatočne veľký, aby sa dal použiť ako deka, keď je obzvlášť chladno. Môžete ho použiť k hocijakému outfitu. Taktiež aj vesty, mikiny a ľahké bundy sú perfektné. Môžete dokonca zrolovať napríklad bavlnenú mikinu, a používať ju ako provizórny vankúš počas letu.

letiště

Priedušné textílie
Udržujte pohodlie a čistotu počas letu nosením priedušných tkanín – materiálov, ktoré umožňujú priechod vzduchu a vlhkosti – ako napríklad bavlna, hodváb alebo plátno. Nespotíte sa v nich a aj vám bude teplejšie.

Kompresné oblečenie
Mnohí lekári odporúčajú, aby tehotné ženy nosili kompresné pančuchy alebo ponožky počas letu. Kompresná spodná bielizeň je tiež dobrou voľbou pre osoby so zdravotnými problémami a cestujúcimi, ktorí často lietajú. Kompresné ponožky alebo pančuchy podporujú krvný obeh, zabraňujú opuchom nôh, a pomáhajú chrániť pred žilovou trombózou, práve tým, že tlak na svaly nôh zvyšuje prietok krvi. Nájdete ich v mnohých lekárňach a obchodoch so zdravotnými pomôckami.

Pohodlné, jednoduché topánky
Najlepšie je nosiť v lete pri cestovaní pohodlné priedušné topánky bez opätku. Vaša noha sa v nich nebude potiť a ani namáhať. Opátky by mohli spôsobiť opuchy a bolesti nôh. Odporúčame tenisky alebo keď je príliš horúco sandále.

Voľné oblečenie
Treba sa vyhnúť tesnému oblečeniu, ktoré by mohlo obmedziť prietok krvi. Tak radšej nechajte svoje úzke džínsy doma a rozhodnite sa pre menej obmedzujúce odevy, ako sú voľné sukne, šaty alebo šortky z bavlny.

letaldo

Niečo štýlové
Nezabudnite úplne na štýlovosť. Pokiaľ ide o obliekanie do lietadla, veľa našich rád sa zameriava skôr na funkciu oblečenia. Ale aj voľné veci môžu vyzerať štýlovo pokiaľ ich dobre skombinujete. Napríklad voľné šaty s kvetinou potlačou a k tomu veľká šatka, aby vám nebola zima je dobrou voľbou. Alebo šortky so sandálmi a tričkom. Dá sa toho vymyslieť veľa, len zapojte svoju fantáziu.

Publikován

Aktualizován

Author

Kategorie

Móda