Dráždivá masáž pre pánov – absolvovať ju doma alebo v salóne?

Masáž penisu https://bratislavatantra.sk/masaze-a-cennik/ určite nie je ničím tradičným. Takúto masáž môžeme jednoznačne označiť za veľmi dráždivú, aj keď jej cieľom nie je samotné vyvrcholenie. Premýšľate nad tým, že by ste niečo podobné absolvovali? Otázkou ostáva, kde presne masáž penisu absolvovať. Túto službu totiž nájdete v ponukách špeciálnych masážnych salónov. Vyskúšať ju však môžete aj v súkromí, zo svojou partnerkou. Ktorá možnosť je teda lepšia?
Ženské ruky s dlhými bielymi nechtami na podlahe

Zadaní, by mali využiť svoju milovanú

Nebudeme si nič nahovárať. Predstava, že partnerove prirodzenie masíruje iná žena, nepoteší žiadnu ženu. Takže milí páni, ak máte svoju milovanú polovičku, masáž penisu by ste mali absolvovať radšej spoločne. Veď si to predstavte naopak. Tiež by sa vám asi nepáčilo, ak by vašu partnerku, takýmto spôsobom, masíroval iný muž. Taktiež sa nemôžeme tváriť, že v masážnych salónoch masírujú muži mužov. Samozrejme, že tieto typy masáží, vykonávajú mladé sexy masérky, ktoré nie sú oblečené v kožuchu alebo v lyžiarskej kombinéze, ale v erotickom prádielku. Takže chlapi, buďte verní a tolerantní a masáž penisu nechajte na svoju milovanú.
Čierne masážne kreslo v masážnom salóne

Verzia pre nezadaných

Masážny salón je určite tá najlepšia voľba pre pánov, ktorí nie sú zadaní. Koniec koncov, kto by vás masíroval, že? Ako sme naznačili už vyššie, v salóne na vás čakajú mladé a naozaj sexy slečny. Túto skutočnosť si však overte dopredu. Vo všeobecnosti platí, že masáž penisu nie je dobré absolvovať v podnikoch horšej úrovne. Predsa len, ide o službu, ktorá by mala prebiehať pri všetkej počestnosti, nemá končiť sexom a hlavne nezabúdajte na zdravotné hľadisko. Intímne partie, sú predsa len, intímne partie. Pripravte sa na to, že masáž penisu v serióznom salóne nie je najlacnejšou záležitosťou. Hovoríme o niekoľkých stovkách. Konkrétna cena záleží od konkrétneho salónu a taktiež od toho, ako dlho chcete byť masírovaní.

Publikován

Aktualizován

Author

Kategorie

Podnikanie